Rinkevičiaus vairavimo mokykla

B

B kategorija mechaninė

400€

B

B kategorija automatinė

400€

BE

BE kategorija

300€

A

A kategorija

270€

C

C kategorija

400€

CE

CE kategorija

400€

C+CE

C+CE kartu

800€

C+CE+D

C+CE+D kartu

1100€

D

D kategorija

370€

papildomi-kursai

Papildomas vairuotojų mokymas

100€

A1

B kategorijos praplėtimas (A1 kategorija)

220€

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Šie mokymai skirti pažeidusiems KET reikalavimus ir vairuotojams, kuriems atimta teisė vairuoti

Vykdomas kiekvieną savaitę:
I, II, III, IV, V

Adresu:
A. Vivulskio g. 12-4 (Centre),
Nidos g. 1-85 (Pilaitėje);

Artimiausi kursai:
Papildomi vairuotojų mokymai organizuojami, pagal susitarimą, Jums patogiu laiku.

Artimiausi mokymai vyks liepos 7 dieną 9:00 val. adresu Nidos g. 1-85, Vilnius. Mokymams registruokitės skambindami telefonu: 852650821.

Papildomo vairuotojų mokymo kurso kaina – 100 EUR. 

 

Atsakingas asmuo Josifas Rinkevičius  tel.: (8-655) 94001, tel.: (8-5) 2650821

PAPILDOMO VAIRUOTOJŲ MOKYMO TVARKOS APRAŠAS

Papildomo vairuotojų mokymo tvarkos aprašas nustato pradedančiųjų vairuotojų, pažeidusių Kelių eismo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 11 d. nutarimu Nr. 1950 „Dėl Kelių eismo taisyklių patvirtinimo“, (toliau – KET) reikalavimą (-us), susijusį (-ius) su vairuotojų pareigų pėstiesiems, lenkimo taisyklių, draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, taip pat ir įspėjamųjų signalų naudojimo, važiavimo per sankryžas, vairuotojų naudojimosi saugos diržais, motociklininko šalmais pažeidimais, nustatyto greičio viršijimu daugiau kaip 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,2 promilės iki 0,4 promilės), taip pat sukėlusių eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata, (toliau – pradedantieji vairuotojai) ir motorinių transporto priemonių vairuotojų, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų, (toliau – vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti) papildomo mokymo tvarką.

Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą vairuotojų mokymą, privalo:

* Baigti teorijos kursą (grupėje). Trukmė – 45 min.
* Baigti psichologijos kursą (grupėje). Trukmė – 90 min.
* Individualiai su psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė. Trukmė – 45 min.
* Su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone. Trukmė – 45 min.
* Išlaikyti žinių patikrinimo testą.

Kursų trukmė 1 diena (5 akad. val.)

Kokios pasekmės laukia pradedančiųjų vairuotojų, pažeidusių KET reikalavimą (-us), dėl kurio (-ių) privaloma baigti papildomą vairuotojų mokymą, ir vairuotojų, kuriems teisė vairuoti atimta dėl KET pažeidimų, jei jie nebaigs papildomo vairuotojų mokymo?

Pradedantysis vairuotojas, pažeidęs KET reikalavimą (-us), dėl kurio (-ių) privaloma baigti papildomą vairuotojų mokymą, ir per vienus metus nuo pažeidimo (-ų) padarymo dienos nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, praras teisę vairuoti transporto priemones ir jo turimas 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas nebus keičiamas į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju pradedančiajam vairuotojui teisė vairuoti transporto priemones bus grąžinama tik perlaikius vairavimo egzaminą, tačiau vėl bus išduodamas tik 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Vairuotojas, kuriam teisė vairuoti atimta dėl KET pažeidimų, nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, negalės susigrąžinti teisės vairuoti transporto priemones.